Australia. Gdzie kwiaty rodzą się z ognia (okładka miękka ze skrzydełkami)
Marek Tomalik
Aktualna cena: Cena promocyjna 35,93 zł Cena okładkowa: 47,90 zł
Promocja

Australia. Ten odległy kraj i kontynent zarazem, kojarzymy zazwyczaj z operą w Sydney, misiami koala i kangurami. Marek Tomalik zabiera czytelnika w podróż po Australii nieznanej, tajemniczej, a nader wszystko absolutnie fascynującej.

W magazynie
SKU
1003972
Data premiery
13.11.2019
Opis

Stanąć na największym klifie świata…Poczuć za plecami ciepło bezkresnego kontynentu, a przed sobą chłód oceanu. Zasypiać pod kobaltowym niebem pełnym gwiazd. Przedzierać się wśród wysokich traw i niekończących się wydm. Spotykać przyjaciół, którzy wskażą drogę. Słuchać aborygeńskich mitów i opowieści poszukiwaczy złota. Nie wiedzieć, co zdarzy się jutro. Wyrusz w podróż, po której nic już nie będzie takie samo.

„Ta książka to swoisty leksykon Australii, którego hasła powstały na podstawie podróżniczych doświadczeń Marka Tomalika uzupełnionych bogatą literaturą przedmiotu. Są tu zatem bezkresne pustynne przestrzenie, pożar w buszu i ośnieżone stoki idealne dla narciarzy, góry Kościuszki i Strzeleckiego, metropolie i aborygeńskie gminy, trochę polityki i sporo kultury, trzydziestostopniowe upały w dzień i przymrozki w nocy. Tworzą one obraz kraju-kontynentu, na poznanie którego najlepszym sposobem jest wspomniane przez autora Go with the flow, zgodnie z kierunkiem wyznaczonym przez wiatr, przez naturę”. - Piotr Chmieliński

Informacje
Więcej informacji
Wysokość 215
Grubość 30
Szerokość 155
Autor Marek Tomalik
ISBN 978-83-8053-611-1
EAN 9788380536111
PKWiU 58.11.1
Ilość stron 440
Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Australia. Gdzie kwiaty rodzą się z ognia