Inna miłość szejka (okładka miękka)
Artur Ligęska, Oskar Maya
Aktualna cena: Cena promocyjna 33,68 zł Cena podstawowa 44,90 zł
Promocja

Gdy zakochuje się książę, to zwykle początek bajki. Ale gdy książę należy do emirackiej rodziny królewskiej, baśń zamienia się w koszmar. Artur Ligęska, gwiazda polskiego fitnessu, w Dubaju miał zacząć nowe życie. Przez obsesyjną miłość księcia Abu Zabi spędził 13 miesięcy w emirackim więzieniu, gdzie przeżył piekło na ziemi.

W magazynie
SKU
1003998
Data premiery
16.10.2019
Opis

Baśń, która zamieniła się w koszmar. Siła, dzięki której można przetrwać piekło.

Prawdziwa historia Polaka niesłusznie przetrzymywanego w emirackim więzieniu.

Gdy zakochuje się książę, to zwykle początek bajki. Ale gdy książę należy do emirackiej rodziny królewskiej, baśń zamienia się w koszmar.

Artur Ligęska był gwiazdą polskiego fitnessu. Nagradzany i doceniany, otworzył sieć popularnych klubów. Sukces przyszedł szybko, a wraz z nim kłopoty. W Dubaju Artur miał zacząć nowe życie. Ale Zjednoczone Emiraty Arabskie, jakie widzi świat –nowoczesne, bogate państwo o wielkich możliwościach, okazały się jedynie pięknym mirażem.

Gdy Artur poznał Anioła, księcia Abu Zabi, nie spodziewał się, że to początek jego drogi do piekła. By zatrzymać ukochanego w kraju, Anioł przez 13 miesięcy przetrzymywał go w emirackim więzieniu, gdzie jego życie zmieniło się w koszmar. Bez dowodów, bez możliwości obrony, został skazany na dożywocie. Wydawało się, że jego życie właśnie się skończyło.

Dzięki pomocy polskich dyplomatów, organizacji pozarządowych, przyjaciół i ludzi dobrej woli cudem wyszedł na wolność. Dzięki własnej sile i determinacji przetrwał koszmar i dziś chce pokazać światu prawdę o kraju, w którym ludzkie losy zależą jedynie od kaprysów wszechwładnych szejków.

Informacje
Więcej informacji
Wysokość 215
Grubość 20
Szerokość 155
Autor Artur Ligęska, Oskar Maya
ISBN 978-83-8053-623-4
EAN 9788380536234
PKWiU 58.11.1
Ilość stron 208
Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Inna miłość szejka