Jak się nie zabić i nie zwariować (okładka miękka ze skrzydełkami)
Justyna Suchanek
Aktualna cena: Cena promocyjna 33,68 zł Cena podstawowa 44,90 zł
Promocja
Bestseller

Słynna influencerka odważnie o swojej drodze do zdrowia psychicznego.


Justyna Suchanek, znana widzom YouTube’a i Instagrama jako Sukanek, twórczyni z ponad pół milionem subskrypcji, szczerze opowiada o dorastaniu w rodzinie z problemem alkoholowym, o swoich nastoletnich zmaganiach z depresją, próbach samobójczych, pobytach w szpitalach psychiatrycznych, autodestrukcyjnych myślach i uzależnieniu od miłości. A także o tym, jak dzięki pomocy terapeutów i samoświadomości uporządkowała swoje uczucia, zakończyła niezdrowe relacje i pokochała samą siebie. To również opowieść o tym, że warto prosić o pomoc. I nigdy nie nigdy wolno rezygnować z samego siebie.

W magazynie
SKU
1004116
Data premiery
26.02.2020
Opis

Masz prawo do szczęścia – zapewnia Sukanek - więc odważ się z niego skorzystać.

Czujesz czasami, że nikt Cię nie rozumie? Że jesteś tylko problemem i byłoby lepiej, gdyby Cię nie było? Nie wiesz jak wypełnić pustkę, którą nosisz w środku? Wydaje Ci się, że czujesz się tak tylko ty? Sukanek świetnie zna te myśli – towarzyszyły jej, od kiedy tylko pamięta. Szczerze opowiada o dorastaniu w rodzinie z problemem alkoholowym, o swoich nastoletnich zmaganiach z depresją, próbach samobójczych, pobytach w szpitalach psychiatrycznych,  autodestrukcyjnych myślach i uzależnieniu od miłości. Nie zawsze było jej łatwo. Ale jednego jest pewna - życie może jeszcze Cię pozytywnie zaskoczyć. Pozwól sobie pomóc.

Justyna Suchanek, znana jako Sukanek – youtuberka, influencerka, montażystka i fotografka. W 2014 roku utworzyła kanał na YouTubie, na którym publikuje vlogi, autorskie charakteryzacje oraz teledyski. W swoim cyklu Szczerze o… często porusza kontrowersyjne tematy, takie jak depresja, samobójstwo czy autodestrukcja. Na swoim profilu na Instagramie często podejmuje się tematów, których inni wolą unikać. Pokazuje nie tylko same dobre chwile, ale i te najgorsze. Motywuje i inspiruje ludzi do walki o lepsze życie. Dzięki temu wielu z nich sięgnęło po odpowiednią pomoc i z każdym dniem radzi sobie coraz lepiej.

Informacje
Więcej informacji
Wysokość 215
Grubość 20
Szerokość 155
Autor Justyna Suchanek
ISBN 978-83-8053-696-8
EAN 9788380536968
PKWiU 58.11.1
Ilość stron 232
Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Jak się nie zabić i nie zwariować