Kod uzdrawiania (okładka zintegrowana)
ALEXANDER LOYD, BEN JOHNSON
Aktualna cena: Cena promocyjna 10,00 zł Cena okładkowa: 34,90 zł
Promocja
Sam możesz sobie poradzić z przyczynami problemów zdrowotnych i uczuciowych oraz niepowodzeń. Uzdrowienie może nastąpić w 6 minut! Poznaj "Kod uzdrawiania", dzięki któremu przezwyciężysz trudności i znowu będziesz cieszyć się zdrowiem i życiem. Doktorzy Alexander Loyd i Ben Johnson...
Brak w magazynie
SKU
1003421
Data premiery
22.06.2016
Opis
Sam możesz sobie poradzić z przyczynami problemów zdrowotnych i uczuciowych oraz niepowodzeń. Uzdrowienie może nastąpić w 6 minut! Poznaj "Kod uzdrawiania", dzięki któremu przezwyciężysz trudności i znowu będziesz cieszyć się zdrowiem i życiem. Doktorzy Alexander Loyd i Ben Johnson nauczą cię, jak uporać się z niemal każdym problemem fizycznym, emocjonalnym i uczuciowym, a także sprawią, że twoje życie zawodowe nabierze tempa. Metoda, którą proponują, jest prosta w zastosowaniu i skuteczna! Aktywuj wrodzoną funkcję swojego organizmu, zacznij proces uzdrawiania.
Informacje
Więcej informacji
Wysokość 225
Grubość 25
Szerokość 175
Autor ALEXANDER LOYD, BEN JOHNSON
Informacje o autorze Autor jest doktorem medycyny naturopatycznej i psychologii. Z sukcesami prowadził praktykę jako terapeuta, a później także jako lekarz medycyny alternatywnej. Przeszło dziesięć lat temu, poszukując skutecznej terapii na depresję, odkrył prosty, skuteczny mechanizm eliminujący stres przez usuniecie jego źródła. W oparciu o swoje odkrycie założył Kody Uzdrawiania, firmę zajmującą się naturalnymi metodami leczenia na całym...,jest osteopatą, doktorem nauk medycznych oraz medycyny komplementarnej i naturalnej. Na całym świecie wygłasza wykłady o Kodach Uzdrawiania i ich działaniu. Był jedynym lekarzem, który wystąpił w popularnym filmie Sekret. Specjalizuje się w leczeniu raka i większość swojego czasu poświęca na badania i opracowywanie metod leczenia dla swoich pacjentów cierpiących na te chorobę.
ISBN 978-83-8053-116-1
EAN 9788380531161
PKWiU 58.11.1
Ilość stron 320
Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kod uzdrawiania