Moi Bohaterowie - Kopernik (okładka twarda)
Milo J. Krmpotić, Wuji House
Aktualna cena: 24,99 zł

Dostawa prenumeraty i pojedynczych magazynów na terenie Polski realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej i jej koszt wliczony jest w cenę oferty.

Kopernik. Tom XII kolekcji „Moi Bohaterowie”

Dwunasty tom z 60 pozycji kolekcji „Moi Bohaterowie” opowiada losy i osiągnięcia astronoma, który zmienił naszą wizję Wszechświata. 

SKU
4000212
Data premiery
28.11.2019
Opis

Kopernik. Tom XII kolekcji „Moi Bohaterowie”

Dwunasty tom z 60 pozycji kolekcji „Moi Bohaterowie” opowiada losy i osiągnięcia astronoma, który zmienił naszą wizję Wszechświata. 

Fragment książki: "Gdy byłem małym chłopcem, tata mnie przestrzegał, żebym nie otwierał szafy w jego gabinecie, ponieważ w środku mieszka potwór. Co ty byś zrobił? Ja musiałem poznać prawdę. Dlatego pewnego dnia się odważyłem i otworzyłem szafę. Pobiegłem do taty, aby mu powiedzieć, że były tam tylko jakieś okrągłe przedmioty. Odpowiedział mi, że byłem bardzo dzielny i że te przedmioty nazywają się „monetami”, a on wymyślił historię o potworze, żebym ich nie dotykał. Nazywam się Mikołaj Kopernik. Od wczesnego dzieciństwa czułem silną potrzebę, by sprawdzać, czy wszystko jest takie, jak mi mówiono. Czasem ludzie wierzą w coś przez całe życie, dopóki ktoś im nie udowodni, że nie jest to prawda. Bardzo dużo się uczyłem, aż w końcu odkryłem bardzo ważną prawdę i zmieniłem naszą wizję Wszechświata. Chcesz się dowiedzieć, jak to zrobiłem? Oto moja historia."

Informacje
Więcej informacji
Wysokość 247
Grubość 5
Szerokość 200
Seria Moi Bohaterowie
Autor Milo J. Krmpotić, Wuji House
Tłumacz Dominika Urbańska/Quendi Language Services
ISBN 978-84-18019-12-8
Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Moi Bohaterowie - Kopernik