Pakiet: Nela i skarby Karaibów / Nela i tajemnice oceanów (okładka twarda z gąbką)
Nela Mała Reporterka
Aktualna cena: Cena promocyjna 41,18 zł Cena okładkowa: 54,90 zł
Promocja

W skład pakietu wchodzą:

  • "Nela i skarby Karaibów",
  • "Nela i tajemnice oceanów".
W magazynie
SKU
1003705
Data premiery
13.11.2019
Opis

W skład pakietu wchodzą:

  • "Nela i skarby Karaibów",
  • "Nela i tajemnice oceanów".

Nela mała reporterka od piątego roku życia podróżuje po świecie i nagrywa reportaże ze swoich pełnych przygód wypraw. Odkrywa przyrodę, kulturę i zwierzęta całego świata. Poznaje nowe smaki, próbuje potraw i owoców. Nela wspinała się już na Andy na ponad 4000 m n.p.m., zwiedzała boliwijskie wulkany i gejzery. Podziwiała Machu Picchu w Peru. Zaprzyjaźniła się z Masajem w Afryce. Głaskała tygrysa w Tajlandii, a na Filipinach zeszła 120 metrów w głąb jaskini. Widziała 2 miliony nietoperzy wylatujących na żer, obserwowała w nocy kajmany w dorzeczu Amazonki. 

Każda historia okraszona jest kolorowymi fotografiami, zabawnymi rysunkami i ciekawostkami. Opowieści Neli nie tylko poszerzają wiedzę czytelników, ale także uczą wrażliwości i tolerancji.

"Nazywam się Nela i mam już jedenaście lat. Gdy miałam pięć lat, zaczęłam podróżować po świecie i nagrywać filmy. Moim idolem jest Steve Irwin i pragnę zostać prezenterką-podróżniczką. Byłam w wielu ciekawych krajach na różnych kontynentach. Na przykład w Afryce zwiedziłam Etiopię, Zanzibar, Tanzanię, Kenię i ostatnio Mauritius. W Azji – Tajlandię, Kambodżę, Malezję, Indonezję, Filipiny i ostatnio też Wietnam. W Ameryce Południowej – Peru, Boliwię i Chile.

Zapraszam cię w niezapomnianą podróż. Opowiem o pięknych miejscach, które poznałam, i o fascynujących zwierzętach, które zobaczyłam. Świat jest cudowny i możesz oczami wyobraźni podróżować ze mną oraz przeżywać wspaniałe przygody!"
Nela

Informacje
Więcej informacji
Wysokość 225
Grubość 50
Szerokość 176
Seria Nela mała reporterka
Autor Nela Mała Reporterka
EAN 5906074282227
Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pakiet: Nela i skarby Karaibów / Nela i tajemnice oceanów