Pakiet Superherosi: Lewy / Neymar / Pazdan (okładka zintegrowana)
Yvette Żółtowska-Darska
Aktualna cena: Cena promocyjna 52,43 zł Cena okładkowa: 69,90 zł
Promocja

W skład pakietu wchodzą:

  • "Lewy. Chłopak, który zachwycił świat",
  • "Neymar JR. Chłopak, który urodził się, by grać w piłkę",
  • "Pazdan. Chłopak, który gra całym sercem".
W magazynie
SKU
1003707
Data premiery
13.11.2019
Opis

W skład pakietu wchodzą:

  • "Lewy. Chłopak, który zachwycił świat",
  • "Neymar JR. Chłopak, który urodził się, by grać w piłkę",
  • "Pazdan. Chłopak, który gra całym sercem".

"Lewy" to uniwersalna historia chłopca, który ani przez chwilę nie wahał się, co jest dla niego ważne. Opowieść, o wielkim talencie i konsekwencji. O tym, że nawet porażkę można przekuć w sukces. To współczesna bajka, w której wszystko wydarzyło się naprawdę.

Jeżeli jesteś fanem piłki nożnej i chciałbyś przekazać tę pasję swojemu dziecku, masz super prezent. Jeżeli twoje dziecko jest fanem piłki nożnej, a ty nie możesz się do tego przekonać, przeczytajcie razem tę opowieść. Przywraca wiarę w siebie i uskrzydla.

"Moja pierwsza biografia dla dzieci. Gorąco polecam."
Robert Lewandowski


"Neymar" to historia chłopca, który jak nikt inny potrafi bawić się piłką. To opowieść o dorastaniu na brazylijskich przedmieściach, życiowych wyrzeczeniach i błędach, do których nie wstyd się przyznać. Wreszcie o tym, jak wielkim wsparciem dla piłkarza może być jego rodzina i jak ważne w życiu jest… po prostu być sobą.

Kiedy miał cztery miesiące, cudem uszedł z życiem. Mając dwanaście lat – zrezygnował z przejścia do Realu Madryt. Mając osiemnaście – jednym irokezem odmienił fryzury milionów nastolatków na całym świecie. Dziś jest gwiazdą FC Barcelona, kapitanem reprezentacji Brazylii i najsłynniejszym piłkarzem swojego pokolenia.

Neymar JR. Chłopak urodzony, by grać w piłkę. Oto jego historia. 

 

"Pazdan"  to opowieść o chłopcu, który miał talent i kochał piłkę, ale wcale nie mierzył w piłkarski top. I kiedy inni, teoretycznie zdolniejsi, przepadali gdzieś po drodze, on po prostu robił swoje. To opowieść o wielkiej pasji i pracowitości. O tym, że każdy z nas ma swoją szansę w życiu. Wreszcie o tym, że to silna psychika i konsekwencja, a nie sam talent czynią z nas mistrzów.

Będąc kilkulatkiem, słynął z dobrych manier i spokojnej natury. Mając 19 lat ukończył renomowane liceum w Krakowie i rozpoczął wyższe studia pedagogiczne. Rok później grał w Górniku Zabrze. Dopiero co trafił do Ekstraklasy, w której – mimo sukcesów – nie wróżono mu wielkiej kariery. Dziś jest jej najlepszym obrońcą i jednym z najbardziej lubianych reprezentantów Polski.

Michał Pazdan. Chłopak, który zawsze gra całym sercem. Oto jego historia.

Informacje
Więcej informacji
Wysokość 244
Grubość 50
Szerokość 180
Seria #SUPERHEROSI
Autor Yvette Żółtowska-Darska
EAN 5906074282180
PKWiU 58.11.1
Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pakiet Superherosi: Lewy / Neymar / Pazdan