#Polish beauty. Przewodnik naturalnego piękna dla Polek (okładka miękka ze skrzydełkami)
Marta Krupińska
Aktualna cena: Cena promocyjna 33,68 zł Cena okładkowa: 44,90 zł
Promocja

Razem z najlepszymi polskimi ekspertkami do spraw urody wzięłam pod lupę najpopularniejsze praktyki pielęgnacyjne z Instagrama i „cudowne składniki” z różnych stron świata. Przeprowadziłam śledztwo, czy są one odpowiednie dla Polek.

W magazynie
SKU
1003936
Data premiery
16.10.2019
Opis
  • Czy oleje są dobre dla tłustej cery?
  • Dlaczego tonik jest lepszy niż serum?
  • Komu najbardziej zagraża smog?
  • Jak dbać o siebie w duchu eko i nie zwariować?

K-beauty, jad żmii, konturing... Wzięłam pod lupę najpopularniejsze praktyki pielęgnacyjne i „cudowne składniki” z różnych stron świata. Przeprowadziłam śledztwo, czy są one odpowiednie dla Polek. Podpowiem ci, co powinno się znaleźć w twojej kosmetyczce, a z czego możesz zrezygnować. Zdradzę, jak w dziesięć minut zrobić make-up no make-up, który podkreśli twoje naturalne atuty. Bez teatralnych sztucznych rzęs, tipsów i hebanowej opalenizny rodem z solarium. Dowiesz się, jak świadomie kupować kosmetyki i na co zwracać uwagę w ich składzie. Z korzyścią dla urody, środowiska i portfela. Poznasz opinie ekspertek oraz patenty na zdrowie i urodę Polek, dla których kosmetyki są pracą i pasją. Dołącz do społeczności „Polish beauty”.

Bądź sobą i bądź piękna!

Myślałam, że o pielęgnacji wiem już wszystko...a jednak!!! Marta niesamowicie rzetelnie podeszła do sprawy! Stworzyła książkę, a raczej podręcznik dla każdej z nas. Polecam zarówno młodym dziewczynom, jak i dojrzałym kobietom. Dbajmy o siebie świadomie!

Zofia Zborowska - Wrona

Informacje
Więcej informacji
Wysokość 215
Grubość 20
Szerokość 165
Autor Marta Krupińska
ISBN 978-83-8053-610-4
EAN 9788380536104
PKWiU 58.11.1
Ilość stron 280
Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:#Polish beauty. Przewodnik naturalnego piękna dla Polek