Autoodnawialna półroczna prenumerata magazynu Burda
Aktualna cena: 69,00 zł

Zamów prenumeratę raz, a kiedy dobiegnie końca, my automatycznie pobierzemy tę samą kwotę z twojej karty i przedłużymy twoją prenumeratę na kolejny okres. Nie musisz pamiętać o przedłużaniu prenumeraty, nie musisz obawiać się, że przerwiesz ciągłość czytania swoich ulubionych magazynów lub cena prenumeraty wzrośnie. Oszczędzasz czas, zachowujesz gwarancję ceny i stale korzystasz z przywilejów prenumeratora!

Dostawa prenumeraty i pojedynczych magazynów na terenie Polski realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej i jej koszt wliczony jest w cenę oferty.

Kupując półroczną prenumeratę w cenie 69,00 oszczędzasz aż 22%

Opis

Zyskujesz:
- rabat 22%
- Oszczędzasz 21,00 zł
- Comiesięczną dostawę 0 PLN
- magazyn wcześniej, niż trafia do kiosków
- zaoszczędzony czas i pieniądze
Zamów już dziś i ciesz się naszym magazynem bez wychodzenia z domu. Dostarczymy magazyn za darmo pod wskazany przez Ciebie adres.
Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z Nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9.00 - 17.00.
Biuro Obsługi Klienta/ Prenumerata tel. + 48 22 3603 777 e- mail: bok@burdamedia.pl

Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Autoodnawialna półroczna prenumerata magazynu Burda

Pamiętaj! W każdej chwili możesz zrezygnować z cyklicznej płatności za prenumeratę. Wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta w sklepie, wejdziesz w ustawienia płatności cyklicznych i tam odznaczysz odpowiednie pole. Na swoim koncie znajdziesz też wszystkie informacje dotyczące terminów kolejnych płatności.

W ramach usługi płatności cyklicznych dane karty będą przechowywane przez Operatora Płatności (Przelewy24). Burda Media Polska Sp. z o.o. – właściciel sklepu Kultowy.pl nie przechowuje danych karty. Rezygnacja z płatności cyklicznych jest możliwa w dowolnym momencie. Wówczas płatność za kolejny okres rozliczeniowy nie będzie pobrana, a usługa wysyłki prenumeraty zostanie wstrzymana. W przypadku jakichkolwiek problemów dotyczących płatności cyklicznych (dokonanie subskrypcji, rezygnacja z subskrypcji, brak środków na koncie i problem z ponownym pobraniem należności za kolejny okres rozliczeniowy) należy wysłać zgłoszenie na adres e-mail: bok@burdamedia.pl