infolinia Infolinia: (22) 360 37 77 
bok@burdamedia.pl
Mój koszyk
Roczna prenumerara + miarka krawiecka
Aktualna cena: 127,00 zł
Roczna prenumerata + miarka krawiecka w prezencie! W prenumeracie zyskujesz więcej! Roczna prenumerata Burdy w wyjątkowej cenie 117  zł zamiast 180 zł. Płacisz tylko za 8 numerów 4 numery otrzymujesz w prezencie.Nie czekaj. Zamów już dziś i ciesz się naszym magazynem bez wychodzenia z domu. Dostarczymy magazyn za darmo pod wskazany przez Ciebie adres.

Dostawa prenumeraty oraz prenumeraty z dodatkiem na terenie Polski realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej i jej koszt wliczony jest w cenę oferty.

Dostosuj Roczna prenumerara + miarka krawiecka
1 x Roczna prenumerata Burdy
1 x Miarka krawiecka różowa

* pola wymagane

Twoje zmiany

  Dostępność: W magazynie

  127,00 zł

  W magazynie

  SKU
  BRC117
  Opis
  Roczna prenumerata + miarka krawiecka w prezencie! W prenumeracie zyskujesz więcej! Roczna prenumerata Burdy w wyjątkowej cenie 117  zł zamiast 180 zł. Płacisz tylko za 8 numerów 4 numery otrzymujesz w prezencie.Nie czekaj. Zamów już dziś i ciesz się naszym magazynem bez wychodzenia z domu. Dostarczymy magazyn za darmo pod wskazany przez Ciebie adres. Zyskujesz: - 12 numerów magazynu w cenie 8 - oszczędzasz 63 zł - comiesięczna dostawa 0 PLN - czytasz magazyn, zanim trafi do kiosków - oszczędzasz czas i pieniądze  Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z Nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9.00 - 17.00. Biuro Obsługi Klienta/ Prenumerata tel. + 48 22 3603 777 e- mail: bok@burdamedia.pl
  Informacje
  Więcej informacji
  Wysokość 70
  Grubość 20
  Szerokość 50
  Opinie
  Napisz własną recenzję
  Napisz opinię o produkcie:Roczna prenumerara + miarka krawiecka

  Inne oferty polecane dla Ciebie: