infoliniaInfolinia: (22) 360 37 77
Mój koszyk
Roczna prenumerata + kalka krawiecka do kopiowania
Aktualna cena: 118,00 zł
Roczna prenumerata magazynu Burda 34% taniej! Kalka krawiecka do kopiowania części wykroju z arkusza, dokonywania zmian na wykroju, przerysowywania i haftowania motywów, do szycia delikatnych i powlekanych tkanin, dekorowania i majsterkowania.

Dostawa prenumeraty oraz prenumeraty z dodatkiem na terenie Polski realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej i jej koszt wliczony jest w cenę oferty.

Dostosuj Roczna prenumerata + kalka krawiecka do kopiowania
1 x Roczna prenumerata Burdy
1 x Kolorowy papier (niebieski)

* pola wymagane

Twoje zmiany

  Dostępność: W magazynie

  118,00 zł

  W magazynie

  SKU
  BP118
  Opis
  Roczna prenumerata magazynu Burda 34% taniej! Kalka krawiecka do kopiowania części wykroju z arkusza, dokonywania zmian na wykroju, przerysowywania i haftowania motywów, do szycia delikatnych i powlekanych tkanin, dekorowania i majsterkowania. Dwa arukusze (czerwony i niebieski) o wymiarach: 83 cm x 57 cm. Zyskujesz:-12 numerów magazynu w cenie 8 - Rabat 34% - Kalkę krawiecka w prezencie - Comiesięczna dostawa 0 PLN - Oszczędzasz czas i pieniądze  Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z Nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9.00 - 17.00. Biuro Obsługi Klienta/ Prenumerata tel. + 48 22 3603 777 e- mail: bok@burdamedia.pl
  Informacje
  Więcej informacji
  Wysokość 250
  Grubość 10
  Szerokość 150
  Opinie
  Napisz własną recenzję
  Napisz opinię o produkcie:Roczna prenumerata + kalka krawiecka do kopiowania

  Inne oferty polecane dla Ciebie: