Prenumerata LEGO Ninjago Special
Aktualna cena: 80,00 zł

Dostawa prenumeraty oraz prenumeraty z dodatkiem na terenie Polski realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej i jej koszt wliczony jest w cenę oferty.

Prenumerata zawiera 4 numery specjalne magazynu.

Każdy numer wzbogacają dodatki: karty kolekcji LEGO® Ninjago Trading Card Game, w tym specjalna karta limitowana oraz wyjątkowa, oryginalna figurka LEGO.Opis

W tym wyjątkowym, specjalnym wydaniu, prawdziwa gratka dla fanów bohaterów LEGO Ninjago – strony do kolekcjonowania, tworzące epicką historię „Księgi bohaterów mistrza Wu”, ninjastyczne fakty przywołane z minionych sezonów serialu, które odkrywają wiele ciekawostek na temat początków bohaterów, ich charakterystycznych cech i mocy, silnych i słabych stron. Ponadto w tytule wciągający komiks, quiz o serialu Ninjago, ciekawe łamigłówki i pełen nagród konkurs dla czytelników, a także plakaty, w tym jeden „megaplakat”, powstający po sklejeniu postaci ze wszystkich czterech wydań bieżącego rocznika.

Każdy numer wzbogacają dodatki: karty kolekcji LEGO® Ninjago Trading Card Game, w tym specjalna karta limitowana oraz wyjątkowa, oryginalna figurka LEGO.

Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Prenumerata LEGO Ninjago Special