Prenumerata magazynu Świat LEGO®. The LEGO® MOVIE 2™
Aktualna cena: 14,99 zł

Dostawa prenumeraty oraz prenumeraty z dodatkiem na terenie Polski realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej i jej koszt wliczony jest w cenę oferty.

Magazyn dla chłopców i dziewczynek w wieku 4–12 lat. Bohaterowie kinowego hitu LEGO® Przygoda powracają! Emmet, Lucy, Batman i Kicia Rożek znowu muszą stanąć w obronie swojego miasta i jego mieszkańców. Na dzieci czeka mnóstwo akcji, wiele nowych, czadowych przygód, dużo śmiechu i zabawy.
Prenumerata zawiera jedno wydanie magazynu.

Opis

Magazyn dla chłopców i dziewczynek w wieku 4–12 lat. Bohaterowie kinowego hitu LEGO® Przygoda powracają! Emmet, Lucy, Batman i Kicia Rożek znowu muszą stanąć w obronie swojego miasta i jego mieszkańców. Na dzieci czeka mnóstwo akcji, wiele nowych, czadowych przygód, dużo śmiechu i zabawy. W magazynie młodzi czytelnicy znajdą figurkę Emmeta z narzędziami, zabawne komiksy, rewelacyjne plakaty, apokaliptyczne łamigłówki oraz konkurs z supernagrodami – do wygrania fantastyczne zestawy klocków LEGO®. Dodatkowo: wyjątkowy album na naklejki oraz saszetka z 5 naklejkami z kolekcji THE LEGO® MOVIE 2™!

Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Prenumerata magazynu Świat LEGO®. The LEGO® MOVIE 2™