infoliniaInfolinia: (22) 360 37 77
Mój koszyk
Roczna prenumerata National Geographic + Portfel z logiem National Geographic 
Aktualna cena: 137,00 zł
Roczna oferta prenumeraty magazynu National Geographic Polska: 12 numerów + Portfel National Geographic Cena 137 zł zamiast 220 zł. Czarny, funkcjonalny portfel z logo National Geographic. W prenumeracie dostawę otrzymujesz gratis i czytasz NG zanim trafi do kiosków.

Dostawa prenumeraty oraz prenumeraty z dodatkiem na terenie Polski realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej i jej koszt wliczony jest w cenę oferty.

Dostosuj Roczna prenumerata National Geographic + Portfel z logiem National Geographic
1 x Roczna prenumerata National Geographic
1 x Portfel z logiem National Geographic

* pola wymagane

Twoje zmiany

  Dostępność: W magazynie

  137,00 zł

  W magazynie

  SKU
  NGP137
  Opis
  Roczna oferta prenumeraty magazynu National Geographic Polska: 12 numerów + Portfel National Geographic Cena 137 zł zamiast 220 zł. Czarny, funkcjonalny portfel z logo National Geographic. W prenumeracie dostawę otrzymujesz gratis i czytasz swój magazyn zanim trafi do kiosków. Będąc w Klubie Prenumeratora zyskujesz: - 60 niepowtarzalnych artykułów do ściągnięcia + co miesiąc dodatkowy artykuł - 30 e-booków o wartości 630 zł + co miesiąc dodatkowy e-book - do 70% zniżki na produkty www.national-geographic.pl - prestiżową kartę członkostwa w elitarnym klubie National Geographic - kupując prenumeratę, pomagasz w finansowaniu eksploracji i badań Towarzystwa National Geographic.
  Informacje
  Więcej informacji
  Wysokość 170
  Grubość 10
  Szerokość 100
  Opinie
  Napisz własną recenzję
  Napisz opinię o produkcie:Roczna prenumerata National Geographic + Portfel z logiem National Geographic

  Inne oferty polecane dla Ciebie: