infoliniaInfolinia: (22) 360 37 77
Mój koszyk
Roczna prenumerata Travelera 
Aktualna cena: Cena promocyjna 80,00 zł Regular Price 99,00 zł
Promocja
Roczna prenumerata magazynu National Geographic Traveler. 12 numerów magazynu NG Traveler, w tym 2 numery w prezencie. W prenumeracie dostawę otrzymujesz gratis i czytasz NG zanim trafi do kiosków.

Dostawa prenumeraty oraz prenumeraty z dodatkiem na terenie Polski realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej i jej koszt wliczony jest w cenę oferty.

Dni Hours min Secs
SKU
NGS012
Opis
Roczna prenumerata magazynu National Geographic Traveler. 12 numerów magazynu NG Traveler, w tym 2 numery w prezencie. W prenumeracie dostawę otrzymujesz gratis i czytasz NG zanim trafi do kiosków. Będąc w Klubie Prenumeratora zyskujesz: - 60 niepowtarzalnych artykułów do ściągnięcia + co miesiąc dodatkowy artykuł - 30 e-booków o wartości 630 zł + co miesiąc dodatkowy e-book - do 70% zniżki na produkty www.national-geographic.pl - prestiżową kartę członkostwa w elitarnym klubie National Geographic - kupując prenumeratę, pomagasz w finansowaniu eksploracji i badań Towarzystwa National Geographic. Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z Nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9.00 - 17.00. Biuro Obsługi Klienta/ Prenumerata tel. + 48 22 3603 777 e- mail: bok@burdamedia.pl
Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Roczna prenumerata Travelera

Inne oferty polecane dla Ciebie: