Saturn. Bezlitosna siła. T.3 (okładka miękka ze skrzydełkami)
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Aktualna cena: Cena promocyjna 29,93 zł Cena okładkowa: 39,90 zł
Promocja
Bestseller

Saturn na ringu zmienia się w ludzką maszynę, zaprogramowaną na zwycięstwo. Ma tylko jedną słabość. Piękną, rudowłosą Inez, byłą podopieczną fundacji FemiHelp. Pozornie dzieli ich wszystko. Ale oboje przeszli przez piekło, zgotowane im przez najbliższych. Czy pozwolą, by uleczyła ich miłość?

 

Brak w magazynie
SKU
1003962
Data premiery
15.01.2020
Opis

Emocje to jej specjalność. Najnowsza powieść Agnieszki Lingas-Łoniewskiej to emocjonalna jazda bez trzymanki!

Konrad Klajzer zebrał od życia wystarczająco wiele ciosów. To, że wyszedł na ludzi, zawdzięcza wyłącznie przybranej siostrze Anicie i jej mężowi, słynnemu wśród zawodników MMA Kastorowi.

Inez pod okiem dziewczyn z fundacji FemiHelp dźwiga się z traumatycznych przeżyć, które naznaczyły ją na zawsze. Blizny ma nie tylko na przedramionach, które skrywa pod długimi rękawami niezależnie od pogody. Znacznie poważniejsze rany nosi w sercu.

Jego uratowały walki. Na ringu zmienia się w niezwyciężonego Saturna. Poza nim ma jedną słabość. Ją.

Ona dopiero co odzyskała psychiczną równowagę.

Ich związek, zdaniem przyjaciół, nie jest najlepszym pomysłem. A jednak rozumieją się bez słów. Bo oboje przeszli przez piekło, a mimo to przetrwali.

Okaleczeni przez życie, mogą pomóc sobie nawzajem. Tylko czy będą potrafili uporać się z demonami przeszłości? W końcu są takie rany, które nigdy się nie zagoją…

Saturn to trzeci tom serii Bezlitosna siła, opowieści o mężczyznach uprawiających walki MMA – każdy z nich ma za sobą mroczną historię, która go prześladuje.

Informacje
Więcej informacji
Wysokość 205
Grubość 20
Szerokość 145
Autor Agnieszka Lingas-Łoniewska
ISBN 978-83-8053-686-9
EAN 9788380536869
PKWiU 58111
Ilość stron 300
Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Saturn. Bezlitosna siła. T.3